Bebek Giyim İzmir

Bebek Giyim İzmir


Bebek Giyimde Çok Şık ve Sıradışı Bir Moda Anlayışı

Aşkın meyvesi olan çocuklar henüz daha doğmadan kıyafetler edinir. Anne ve baba olarak daha cinsiyeti bile belli olmadan bebeklerinize kıyafet alabilirsiniz. Bu durum heyecan kaynaklıdır. İzmir’de bebeklerine tabiri caizse ciciler giydirecek anne ve babaların merakla okuyacağı bebek giyim İzmir başlıklı bu yazı dünyanın yeni kahramanlarına neler giydirebileceğinizi açıklıyor. Özellikle bexkids farkıyla değerlendireceğimiz bebek giyim konusu bexkidsin moda anlayışı ile bambaşka bir hal alıyor.

 

Anneler ve Bebekler

Bilindiği üzere bebeklerimizin ilk kıyafetini önceden belirleriz ya da doğum için başvurduğumuz hastaneler temin eder. Bebeğimiz kız ise pembe erkek ise mavi renkte kıyafetler kullanılır. Anneler bebeklerini özellikle bu renkli kıyafetlerle tanımlar. Hatta şöyle diyelim o gün anneler de bebeklerinin kıyafet renklerini benimser ve kendi kıyafetini de bebeğinin kıyafet rengine göre seçer. Annenin başındaki kurdelenin rengini bile bebeğinin kıyafet rengine göre seçilir ve birlikte kombin yapılır. Bu durum sadece ilk doğum anında olmayabilir. Özellikle son dönemlerde anne ve bebekler aynı kıyafetleri seçip, aynı renkleri giyebilirler. Bu durum bebeğin büyüyüp ergenlik çağına gelmesine kadar devam edebilir. Bilinir ki son dönemde anne çocuk kombinleri fazlasıyla modadır. Bu durum da annelerin bebekleri ya da çocuklarıyla ne kadar ilgili olduğunu gösterir.

 

Babalar ve Bebekler

Bilindiği üzere babalar için anneler kadar bebekler çok önemlidir. Bebek ve baba arasında farklı bir duygusal iletişim vardır. Hemşirenin elinden bebeğini ilk aldığından itibaren babaların hayatı başlar. Bebeğin giydiği kıyafet ise onun erkek mi yoksa kız mı olduğunu belirtir. Bir baba oğlunun varlığını ya da kızının varlığını bebeğinin elbiseleri ile çevresine iletir. Bu baba için çok onurlu bir andır. Bebeğin her ayında ve hatta her yaşında babalar için özel bir yer vardır. Tıpkı anneler gibi babalar da evlatlarıyla aynı kombini yapmaktan hoşlanır. Bu durum onların birbiri ile olan bağını arttırır. Özellikle bebeğin büyüme evresinde babasının ona verdiği önemi ve değeri de psikolojik olarak farkettirir.

 

Bebek Giyimde Bexkids Farkı

Türlü türlü cıvıl cıvıl renkler ve birbirinden özel modeller ile sizleri raflarda bekleyen bebek kıyafetleri İzmir bebek sahiplerinin gözdesi konumunda... Zıbınından, çorabına, pantolonundan pijamasına her ürünümüz kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere sunulmakta. Bebek giyim İzmir dendiğinde raflarımız ve ürünlerimiz sizlere oldukça uygun ve yakınınızda.

 

0-3 Ay Bebeklerde Giyim ve Özellikleri

Henüz ellerini ayaklarını yeni yeni seçebildiğiniz bebeğinizi rengarenk kıyafetlerle süslemek en doğal hakkınız. Fakat özellikle yeni doğmuş bebeklerin yani 0-3 aylık bebeklerin ciltleri fazlasıyla hassastır. Bu yüzden bebeğinizin giyeceklerini yumuşak dokulu hassas bedenlerine göre seçmeniz gerekmektedir. Ciltlerinin herhangi bir tahriş görmemesi için organik dokulu kıyafetler bebekleriniz için en azından 3 yaşına kadar şarttır. Bu yüzden sizler için ürettiğimiz doğal, nefes alabilen, organik dokulu ürünler tam da bebeklerinize göredir. Bu bağlamda bebeklerinize istediğiniz model ve ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilir böylece bebeklerinizin hassas cildini de koruyabilirsiniz.

 

3-6 Aylık Bebeklerde Giyim ve Özellikleri

Bebeğiniz üç ila altı aylık bir sürece girince artık ona tulumlar almak yerine kot pantolonlar gömlekler almaya girişiniz. İlk kez patik ya da çorap yerine ayakkabı giyebilecek düzeye hemen hemen gelmiştir bebeklerimiz... Sadece satın aldığımız ürünler değil hediye olarak bizlere gelen ürünler de tıpkı satın aldığımız ürünler gibi değişmektedir. Çünkü bebeğimiz artık büyüyordur. Ellerini kollarını artık seçebiliyoruzdur bebeğimizin... İşte tam da bu noktada markamız imdadınıza koşuyor ve İzmir’in en kaliteli ürünlerini sizlere sunuyor. Özellikle hassas özelliğini kaybetmeyen bebeğinizin cildine göre üretilmiş birbirinden farklı ve yenilikçi ürünleri sizlerle paylaşıyoruz. Bebeklerinizin her halini adım adım gözlemliyor ve onların yeni durumlarına göre yepyeni ürünler geliştiriyoruz.

 

6-9 Aylık Bebeklerde Giyim ve Özellikleri

Bebeğiniz artık konuşabiliyor, emekleyebiliyor ve hatta yürüyebiliyor. Siz yürüyebilen ve konuşabilen bebeklerinize birbirinden farklı, renkli ve yenilikçi kıyafetler giydirmek istiyorsunuz. Artık oğlunuz ya da kızınızla çeşitli gezintilere çıkabilir evladınızı sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla buluşturabilirsiniz. Bu noktada markamız özellikle gömlek ve pantolonlarda hem renk bakımından hem de tarz olarak birbirinden renkli ve canlı ürünleri sizlerle paylaşmakta... Büyümesi ile kendini de tanıyan bebeğiniz artık kıyafetlerini sevebilir ve bu durumu henüz size belli etmeyebilir.

 

9-12 Aylık Bebeklerde Giyim ve Özellikleri

Artık bebeğiniz ele avuca sığmayı geçti ve dünyaya sığmaya başlıyor. Dünyaya adım atan bebeğinizi dünyanın renkleri ile buluşturmak da sizin elinizde... Özellikle İzmir'in ılık havasında bebeğinizi tiril tiril gömleklerle gezdirebilir, birbirinden modern pantolonlarla giydirebilirsiniz. Günlük yaşamınızda giymiş olduğunuz kıyafetlerin aynılarından veyahut benzerlerinden bebekleriniz için de bulabilirsiniz. Görünümünü neredeyse tamamlayan bebeğinizin üzerinde birbirinden kıymetli kıyafetleri deneyebilir böylece onlara özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Bebeğiniz ile aynı kombini yapmak 9-12 aylarda mümkün olmaya başlar size de bu fırsatı değerlendirmek düşüyor.

 

12-18 Aylık Bebeklerde Giyim ve Özellikleri

Bebeğiniz artık bir yaşında ve ona yeni yaşı için birbirinden değerli ve farklı kıyafetler almak istiyorsunuz. Özellikle bebeklerde bir yaş hem aileyi hem renkleri hem de kendini tanıması için bebeklerde önemli bir yaştır. Bu yaşın hakkını veren bebek bedenleri artık gelişim sürecini neredeyse biraz daha tamamlamaktadır. Yeni aile bireyiniz bu yaşlarda sizlere kombini konusunda fikir beyan edebilir. Yeniliğe açık tasarımlarla kaliteli ürünler meydana getiren markamız bebeğinizi yeni yaşta da unutmadı ve ona özel ürünler üretti. Bebekte gerek iç giyim, gerekse dış giyim her yaş aralığına göre doğal kumaşlarla oluşturulup, siz müşterilerimize sunulmaktadır. Bir yaşına adım atmış çocuğunuzu giydirirken size sadece raflardaki ürünleri beğenip, seçmek kalıyor.

 

Ay Ay Bebeklerde İç Giyim


Bebeklerde iç giyim yine bebeğin yaşına göre değişmektedir. Bu konuda detayları paylaşmak gerekirse bebekleri yaş kategorilerine ayırabiliriz.

 
0-3 Aylık Bebeklerde İç Giyim

Henüz yeni doğmuş bebekler genellikle iç giyimde zıbın giyer. Birbirinden renkli zıbınları seçen veliler karşılarında mutlu bebekler görmek ister. Bazı anneler ise bebeklerini bu yaş aralığında kundaklamayı tercih eder. Buna rağmen bebekte zıbın sağlık açısından çok faydalıdır. Bebek terlediği zaman zıbınlar atlet görevini alır ve bebeğin sağlığını korur. Bebeğin pürüzsüz cildini korumak üzere ürettiğimiz iç çamaşırları ve zıbınlar sadece gelip, denemenizi ve bebeğinizi giydirmenizi bekliyor.

 
3-6 Aylık Bebeklerde İç Giyim

Bebeklerinizde kundaklama dönemi bitti ve el kadar bebeğiniz artık bedenini belli ediyor. Onun için renkli ve eğlenceli kıyafetler tercih ettiniz. Fakat bu yaşta da zıbından vazgeçemiyorsunuz. Kiminiz düz renkler satın alıyor kiminiz ise “seni seviyorum anne”, “benim babam çok kral”, “dedesinin bir tanesi” gibi baskılardan oluşan zıbınlar satın alıyor. Her iki türde de birbirinden sağlıklı ve kaliteli ürünler satan markamız bebeklerinizin her durumunu önemsiyor.

 
6-9 Aylık Bebeklerde İç Giyim

Ele avuca sığdıramadığınız bebeğiniz artık ele avuca da kıyafetlere de sığıyor. Doğal olarak bebeğinizin iç giyimi de dış giyimine göre değişiyor. En başta beden farkıyla bebeğiniz gibi giysiler de büyüyor. Zıbın kategorisinden atlet kategorisine yaklaşmış olan bebeklerinizin modası yine birbirinden renkli yazı karakterleri ve sevimli hikaye kahramanları...

 
9-12 Aylık Bebeklerde İç Giyim

Bu büyüme sürecinde bebeğinizin dans ettiğini, koltuklara tutunarak yürümeye çalıştığını gözlemlersiniz. Dolayısıyla bebeğinizin biraz rahat kıyafetler giymesi gerekir. Dış kıyafetlerindeki aynı rahatlığı iç giyime de yansıtmanız gerekir. Bu yüzden iç çamaşır yapımında pamuk dokulu ve doğal kumaşlar kullanıp, bebeklerinizi yeni deneyimlerinde rahat olmasını sağlıyoruz.

 
12-18 Aylık Bebeklerde İç Giyim

Daha evvelki konuda da belirttiğimiz gibi bebeğiniz artık bir yaşında... Ona bol görselli zıbınlar almak yerine yumuşacık atletler alabilirsiniz. Bebek bezi üzerinden giydirmek üzere hevesiniz için renkli ve capcanlı kilotlar alabilirsiniz. Her iki durumda da birbirinden sevimli bebekleriniz için sağlıklı ve rahat kıyafetler seçebilir hem kendinizi hem de bebeğinizi memnun edebilirsiniz.

 
Neden Bebek Giyim ?

İnsan doğası, doğmak, yaşamak ve ölmek olarak üçe ayrılabilir. Bu üç sınıfın üçü de ayrı ayrı önem arz etmektedir. Bizler yepyeni markamızla yepyeni olan bir kategoriyi insanın dünyadaki ilk anlarını dikkate aldık ve bebek giyime yöneldik. Bilindiği üzere yaşamda en temiz evre kişinin bebeklik evresidir. Biz de ticarette yeni bir başlangıç yapmak isteyerek dünyaya yeni gelmiş hedef kitlesini kendimize seçtik. Bebekler için üretim yaptık.

 
Bebek Giyimde Yenilikler

Bilindiği üzere zamanlar ilerlemekte teknoloji gelişmekte ve insan doğası her zaman yeni şeylerin peşine düşmektedir. Tüketici olarak anne babalar da bebeklerine farklı ve göze hoş gelen kıyafetler seçmek istemektedir. Özellikle İzmir gibi modanın can noktası olan bir şehirde biz de marka sahibi bir işletme olarak bebek giyimde yenilik için elimizden geleni yaptık. Birbirinden renkli çalışmalarımızla hem anneler hem babalar hem de bebekler çok mutlu...

 
Bebek Giyimde Pijama takımları

Bebeklerinizin günlük yaşamı olduğu gibi bir de gece uykuları vardır. Henüz 0 aylık bir bebekken ta ki büyüyünceye kadar bebeklerinize pijamalar giydiririz. Pijamaların da tıpkı diğer takımlar gibi bebeğinizin hassas cildine uygun olması gerekir. İşte tam da bu noktada ürünlerimizdeki yumuşacık doku bebeklerinize göre üretilmiştir. Birbirinden farklı figürlerle üretilen pijama takımlarımız aynı zamanda renk canlılıkları ile İzmir’de gözde... Bebeğinizin gecelerini ve uykularını gündüzü kadar önemsiyorsanız pijama takımlarımız tam da bebeğinize göre...

 
Bebek Giyim Fiyatları

Bebeklerinize alacağınız tişört, zıbın, patik, pantolon, gömlek, pijama ve her üründe markamızın size özel indirimlerini göreceksiniz. Özellikle uygun fiyata kaliteli ürünler almayı seven anne babalarsanız Bexkids ürünleri tam da size göre... Birbirinden renkli ve birbirinden kaliteli ürünlerimiz sizler için raflarda çoktan yerini aldı. Siz de çevre dostu ürünlerimizi görmek ve bebeklerinizin üzerinde denemek isterseniz markamız sizler için aktif durumda... Bizler sizin hem cebinizi hem de bebeklerinizin mutluluk ve sağlığını en az sizin kadar önemsiyoruz. Bebek giyim İzmir konu başlığı ile oluşturduğumuz yazımızda siz ve bebekleriniz için yapmakta olduğumuz ürünlerimizi sizlerle paylaştık. Hem sizin mutluluğunuzu hem de bebeğinizin mutluluğunu önemsiyor bu yüzden modern olduğu kadar sağlıklı ürünler üretiyoruz. Siz de hem çevre dostu hem sağlıklı hem de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi keşfetmek isterseniz markamızın kapıları İzmir’de sonuna kadar açık olacaktır. Güzel bir anne hatırası ya da mutlu bir baba hatırası için bebeklerinizi sağlıklı ve renkli kıyafetlerle giydirin. Çünkü çocuğunuz sadece bir kere bebek olacak...

Yükleniyor...