Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti


 

Hastane Çıkış Seti Nedir ?

Hastane çıkış setleri diğer bir adıyla bebeğinizin ilk kıyafetlerinden oluşacak olan settir. Bebeğinizin sağlığı, rahatlığı ve görünüşü için tercih ettiğiniz bu kıyafetler genel olarak annelerin doğum çantasının içinde bulunmaktadır. İlk giyecek kıyafetler olduğu için yeni doğan ve ilk ay bedeninde almanız gerekir. Sitem bexkids. com’da birçok çeşit ve kombinle hastane çıkış setleri bulabilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Hastane Çıkış Setinde Neler Olmalıdır ?

Hastane çıkış setleri yeni doğan bebeğin ihtiyacı olan kıyafetlerin hepsini içinde barındır. Yeni doğan bebekleri için genel olarak eşit ölçütlerde üretilmiştir her bebeğe uygundur. Bebek hastane çıkış setinde üç parçadan, beş parçadan ve on parçadan oluşan hastane çıkış seti şekilde oluşmaktadır. Bebeğiniz cinsiyeti ve zevkinize göre istediğiniz set parçalarından temin edebilirsiniz. Genel olarak bebek hastane çıkış setlerinin içinde bulunan kıyafetler;

gibi ürünler hastane çıkış setinde bulunmaktadır. Ayrıca satın almak istediğiniz ürünleri de bu setin içine dâhil edebilirsiniz. Yeni doğan bebekleri için annelerin doğum çantasında mutlaka bulunması gerekmektedir. Annen içinde bu ve benzeri ürünleri çantada bulunması lazımdır.

Üç Parçadan Oluşan Hastane Çıkış Setlerinde Neler Bulunmaktadır?

Yeni doğan bebekler için genel olarak annelerin tercih etmediği fakat hediye olarak götürmek isteyen çoğu kişinin aldığı bir üç parçadan oluşan hastane çıkış setinin içinde genel olarak bebek için alt üst pijama takımı ve şapka bulunmaktadır. Bu kombin dışında da farklı olarak üçlü setler hazırlanmaktadır. Zıbın, badi ve şapka veya zıbın, önlük ve şapka gibi kombinler halinde de üç parçadan oluşan hastane çıkış setleri farklı renklere göre bulunmaktadır. Sitemiz olan bexkids. com’da üçlü hastane çıkış setlerine erişebilir sizler de bebeğinize ve yakında doğacak olan tanıdığınız bebeğine hediye olarak alabilirsiniz.

 

Beş Parçadan Oluşan Hastane Çıkış Setlerinde Neler Bulunmaktadır?

Beş parçadan oluşan yeni doğan hastane çıkış setlerinde bebeklerin üşümemesi için şapka, elleri için birer adet eldiven, ayaklarının üşümemesi için birer adet çorap, tulum ve rahatça giydirebileceğiniz önlük bulunmaktadır. Pratik ve ince düşünülmüş bir settir. Bebeğinizin cinsiyetine ve sizin zevkinize göre beş parçadan oluşan hastane çıkış setine sitemizden ulaşabilir ve temin edebilirsiniz.

 

On Parçadan Oluşan Hastane Çıkış Setlerinde Neler Bulunmaktadır?

On parçadan oluşan hastane çıkış setlerinde yeni doğan bir bebeğin ihtiyacı olan tüm parçalar bulunmaktadır bunun yanı sıra genel olarak onlu parçadan oluşan hastane çıkış setlerinde battaniye bulunmaktadır. Onlu hastane çıkışının içinde zıbın, badi, eldiven, şapka, önlük, çorap, mendil gibi temel ihtiyaçları bulunmaktadır. Bebeğinizin cinsiyetine, kalitesine ve sizin zevkinize göre on parçadan oluşan hastane çıkış setlerini sitemiz bexkids. com’da rahatça bulabilirsiniz.

 

Hastane Çıkış Setleri Nerden Bulabilirim Ve Satın Alabilirim?

Yeni doğan bebeğiniz için hastane çıkış setleri birçok mağazada, bebek mağazalarında, internet sitelerinden kolaylıkla bulup temin edebilirsiniz. Kaliteli, zevkli, güvenli ve çeşitli ürünler temin etmek için sitemiz olan bexkids. com’dan bebekleriniz için gerekli olan hastane çıkış setleri ve ihtiyacınız olan tüm bebek eşyalarını kolay ve güvenilir bir şekilde temin edebilme imkânınız mevcuttur.

 

Hastane Çıkış Seti Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?


Kumaş Kalitesine Göre Hastane Çıkış Seti

Bebeğinizin sağlığı için kıyafetlerin kalitesine mutlaka bakmanız gerekmektedir. Yüzde yüz pamuk ürünler tercih etmeniz, bebeğinizin cildinde tahriş etmeyecek, alerji oluşturmayacak ve kimyasal madde bulunmayan kıyafetler tercih ederek yeni doğan bebeğiniziz sağlığına önem vermiş olacaksınızdır.

 

Mevsime Uygun Olan Hastane Çıkış Seti

Mevsime uygun kıyafetler tercih etmelisiniz eğer yaz bebeği ise çok kalın olmayan kıyafetler seçmeniz bebeğinizin sağlığı için uygundur. Kış bebeği ise mutlaka kalın ve sıcak tutan kıyafetler tercih etmelisiniz. Bahar bebeklerinde ise ne çok kalın ne de çok ince kıyafetler tercih etmek hem ebeveyn olarak sizlerin hem de bebeklerin sağlığı için önemlidir. Hastane çıkış setler temin ederken önem vermeniz ve bebeğiniz hangi ayda dünyaya geleceğini düşünerek hareket etmek lazımdır.

 

Sezaryen Doğum Olan Anneler İçin Hastane Çıkış Setleri

Sezaryen doğum yapacak olan annelere önerimiz mutlaka yanlarına yedek hastane çıkış seti almalıdır. Bunun sebebi hastanede kalacağınız süre değişeceği için bebeğiniz kıyafetlerini değiştirmeniz gereken durumlar olacaktır. İki parça hastane çıkış setleri veya farklı parçalardan oluşan hastane çıkış setlerini tercih edebilirsiniz.

 

Hastane Çıkış Setini Nasıl Seçmeliyim ?

Hastane çıkış setlerini seçmek için en önemli husus bebeğinizin cinsiyetidir. Eğer cinsiyeti belli ise işiniz daha kolay olacaktır. Sitemizde bulunan kız bebek ve erkek bebek olarak katagorilendirilerek sizlerin işini daha da kolaylaştırdık. Bebeğinizin sağlığı için yüzde yüz pamuklu ürünlerden oluşan hastane çıkış setleri almalısınız. Tüm testlerden geçmiş olan kanserojen madde içermeyen, antibakteriyel ve antialerjik iplerden üretilen, uluslararası güvenlik standartlarında üretilmiş, çıtçıtlar nikel madde içermeyen ve alerjik bebekler için üretilmiş kumaşlara dikkat etmeniz bebeğiniz sağlığı açısından önemlidir. Hastane çıkış setlerinde dikkat etmeniz gereken bu özellikleri satıcıların ve firmaların açıklamalarında mutlaka olmalıdır. Sizlerde tercih etmek istediğiniz firmalarını açıklamalarını mutlaka bebeğiniz sağlığı için bakmalısınız. Sitemizde yeni doğan bebekleriniz için a kalite olan, zararlı maddelerden üretilmeyen ve alerji yapmayacak yüzde yüz pamuk kumaşlardan oluşan hastane çıkış setlerimiz mevcuttur. Sizlerde bebeğiniz için bexkids. com’dan en kaliteli ve güvenli ürünleri inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

 

Hastane Çıkış Seti Ne Zaman Alınmalı ?

Hastane çıkış setleri genel olarak bebeğin cinsiyeti öğrenildikten sonra alınması daha doğru olmaktadır çünkü bebeğiniz cinsiyetine göre renk ayrımları bulunmaktadır. Siz bu renk ayrımlarına fazla önem vermiyor iseniz her bebeğe uygun olan renklerden hastane çıkış setlerini alabilirsiniz. Doğuma yakın bir süre kala, bebeğinizin cinsiyetini öğrendiğinizde veya daha önce de hastane çıkış setini alabilirsiniz. Sitemizden istediğiniz hastane çıkış setini istediğiniz gün ve saatte sipariş etmeniz mümkündür.

 

Cinsiyete Göre Hastane Çıkış Setleri


Kız Bebeklere Göre Hastane Çıkış Setleri

Kız bebeğiniz olacak ise kız çocuklarında geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Genel olarak pembe ve kırmızı ton ağırlıklı setler tercih edilmektedir. Farklı tonlar istiyor iseniz sarı ve bej renkler kız çocukları içinde uygundur. Kız çocukları için her kıyafette olduğu gibi hastane çıkış setlerinde de süs ve gösteriş ön plandadır. Sitemiz bexkids. com’da kız bebekleri için en uygun ve süslü hastane çıkış setlerimiz bulunmaktadır.

 
Erkek Bebeklere Göre Hastane Çıkış Setleri

Erkek bebeğiniz olacak ise erkek bebek ve çocuklarda vazgeçilmeyen ton mavidir. Mavi ve mavi tonlarında bebeğinize uygun parçaları internet sitemizde rahatlıkla bulabilir ve erkek bebeğinizi çok şık bir kombinle giydirebilirsiniz. Eğer maviden farklı bir tonlar istiyorsanız sitemizde bulunan farklı kombin ve renkteki hastane çıkış setlerine bakmanızı öneririz.

 
Cinsiyeti Belli Olmayan Bebeklere Göre Hastane Çıkış Setleri

Eğer bebeğinizin cinsiyeti belli değil ise ebeveynlerin ve hediye almak isteyenlerin en çok tercih etti tonlar yeşil, turuncu ve pastel tonlarında olan hastane çıkış setlerimizdir. Bebeğinizin cinsiyeti belli olmadan almak istiyor iseniz sitemizde bulunan hastane çıkış setlerine göz atmanız yeterli olacaktır. Farklı renk ve kombinler ile yeni doğan bebek hastane çıkış setlerin ile bebeğinizi daha sevimli hale getirebilirsiniz.

 
Hastane Çıkış Setleri Nasıl Temizlenmelidir ?

Bebeğinizin ilk giyeceği olan hastane çıkış setini giymeden önce mutlaka bebeğiniz sağlığı için yıkamanızı önermekteyiz. Çünkü ne kadar yeni kıyafetler olsa da üzerinde mikroplar mutlaka vardır. Bebeğinizin için kullanacağınız deterjana da önem vermeniz gerekmektedir. Genel olarak renk, boya ve parfüm içermeyen özel deterjanlar ile kıyafetlerin içinde yazan yıkama talimatına uygun şekilde temizlemeniz gerekmektedir. Yıkama sonrasında ise bebeğiniz kıyafetlerini ütüleyerek tamamen mikroptan ayırmış olursunuz. Pamuklu kıyafetleri yüksek derecede yıkamanız gerekir.

 
Kış Bebekleri İçin Unutmamanız Gereken Parçalar

Kışın doğacak bebeklerinizin hastalanması için mutlaka kalın kıyafetleri tercih etmelisiniz. Kışın doğan bebekler için hastane çıkış setlerinin içinde bulunmayan parçalar vardır. Bunlar bebeğiniz üşümemesi için ilk olarak beredir hastane çıkış setinin içinde bulunan şapka bebeğiniz için ince gelebilir. Diğer olarak atkı, eldiven, ceket, yelek eğer hastane çıkış setinizin içinde bulunmuyor ise battaniye veya kalın bir örtü kış bebekleri için mutlaka hastane çıkış setinin yanında bulunması gereken parçalardır. Bu ürünleri yine sitemizden bulup, inceleyebilir ve kışın doğacak bebeğiniz için temin edebilirsiniz.

 
Yaz Bebekleri İçin Unutmamanız Gereken Parçalar

Yaz bebekleri için dikkat edilmesi gerekende vardır. Yaz sıcaklarında bebeğinizi sağlığı için kalın set tercih etmemelisiniz. Bunun dışında şapka yerine saç bandı tercih etmenizi öneririz. Tulumlarda patikli tulumlar tercih edebilir veya çok ince çoraplı olan setlerden temin etmeniz gerekmektedir. Bebeğiniz ellerinin çok fazla terlememesi için tırnaklarını kesmeli veya ince bir eldiven takarak düzenli olarak ellerini açmalısınız. Uzun kollu badiler yerine kesinlikle kısa kollu badiler tercih etmeniz de yarar var. Havanın durumuna ve bebeğin kaldığı konuma göre ince battaniyeler veya örtüler tercih etmelisiniz.

 
Hastane Çıkış Setlerinin Yanında Başka Neler Bulunmalıdı ?

Hastane çıkış setlerinin yanı sıra bebeğiniz için gerekli olan başka ürünlerde mutlaka vardır. Eğer aldığınız hastane çıkış setinin içinde battaniye bulunmuyor ise bebeğiniz üşümemesi için battaniye veya ince bir örtü almanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra bebeğiniz için emzik, bebek bezi, ıslak mendil, pişik kremi, biberon, yedek kıyafetler ve kış bebeği ise bere, ceket gibi ürünleri de hastane çıkış setinin yanında bulundurmanız gerekmektedir. Bu ürünleri de bebeğiniz için sitemiz olan bexkids. com’da kolayca bulabilir, inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

 
Hastane Çıkış Setlerini Bebekler Ne Kadar Giymektedir ?

Hastane çıkış seti yeni doğan bebekler için üretilmiştir sadece hastane çıkışı giyilmez ilk aylarda bebeğiniz mutlaka yeni doğan setlerinden giymesi gerekmektedir. Gelişip büyüdüğünde bebeğinizin boyuna ve kilosuna bağlı olarak yeni doğan setlere devam edebilir veya farklı ay grubunda katagorilenmiş olan bebek kıyafetlerini tercih edebilirsiniz.

 
Hastane Çıkış Setlerinin Fiyatı Ne Kadardır ?

Hastane çıkış setlerimiz kız ve erkek bebek olarak ayırmaktayız. Setlere, kalitelerine ve sizin zevklerinize göre fiyat aralıkları değişlik göstermektedir. Sitemiz olan bexkids. com’da kolaylıkla yeni doğan bebekler için hastane çıkış setlerine erişebilirsiniz. Bütçenize, bebeğinizin cinsiyetine, kaliteye ve zevkinize göre sitemizden incelemelerde bulunup, beğendikten sonra ise çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Yükleniyor...