Bebek Takım Setleri

Bebek Takım Setleri


Sevgili anne baba adayları ebeveynliğe hazırladığınız süreçte en çok yaptığınız şeylerden birisi bebeğiniz için alışveriş yapmak değil mi? Bebeğiniz henüz doğmadan önce çeşitli oyuncaklar ve kıyafetler için harcama yaptığınız dönemde sizlere yardımcı olmak için burada yer alıyoruz. Bebek takım setleri olarak adlandırdığımız grubu sizlere tanıtmak isteriz. İçeriğinde bebeğinizin doğumundan başlayıp belirli bir döneme erişinceye kadar ihtiyaç duyabileceğiz her materyal mevcuttur. Özellikle ilk defa anne ve baba olan bireyler bu dönemde nasıl hareket etmeleri konusunda tecrübesiz oldukları ve neyi ne zaman almaları gerektiğini bilmedikleri için siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak amacıyla böyle bir ürün geliştirdik. Hem ürünlerinin detaylı tanıtımını yapmak hem de bebek takım setleri hakkında bilinmesi gerekenleri listeledik.

 

Bebek Takım Setleri Nedir ?

Hastane çıkışı adı da verilen bu ürünler bebeğin ilk doğumundan sonra kullanılan elbiselerdir. Çeşitli parçalardan oluşan bu takıma bebeğiniz doğduğu anda ilk kullandığı eşyaları olacaktır. Set içeriğindeki adet sayısı seçtiğiniz takıma göre değişebilmektedir. 3 ile 10 parçaya göre değişebilir. Fiyatları da içeriğe göre değişebilmektedir.

 

Set İçerisinde Neler Bulunur ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tercih ettiğiniz sete göre içeriği değişmektedir. Ama en az parça sayısına sahip setlerde olmasını gerekli şeyler yer alırken sayı arttıkça çeşitli alternatifler yer almaktadır. Firmamız bünyesinde her türlü set mevcuttur. Sitemizi ziyaret ettiğiniz takdirde ürün çeşitlerimizi görmeniz mümkün olacaktır. Ama genel olarak normal bir bebek takım seti içeriğinde pijama takımı, zıbın, eldiven, şapka gibi birincil temel ihtiyaçlar yer almaktadır. Daha çeşitli setleri tercih etmeniz durumunda battaniye, alt açma mendilleri, biberon, ağız mendili gibi diğer ürünleri dahil etmiş olacaksınız.

 

Kullanılan Ürünlerin Dokusu Nasıldır ?

Bebeklerin ciltleri çok narindir. En ufak temasta bile reaksiyon gösterebilirler. Hele bazı bebekler daha da naif bir cilde sahip olabiliyor. Bu durumda ekstra önlemler almalı ve buna göre aldığınız ürünlere daha dikkat etmeniz gereklidir. Biz de en az siz ebeveynler gibi doğacak her çocuğu kendim çocuğumuz gibi düşünüp ürünlerimizi ona göre üretiyoruz. Kullanılan kumaş türünden tutun da kumaş renklerini elde etmede kullanılan boya türüne kadar her materyali en ince detayına kadar irdeleyip sonrasında üretime sevk ediyoruz. Kalite kontrol elemanlarımızın elinin değmediği hiçbir ürünü pazara sunmuyoruz.

Kullanılan kumaş türünün pamuk oranı kesinlikle %100 oranında olmalı. Sentetik ürünler bebeklerin cildinde tahrişe neden olmaktadır. Özellikle pişik olan bölgelerde farklı tepkilere sebep olmaktadır. O yüzden karma ürünlerden, naylon veya sentetik ürünlerden kaçınmalısınız. Firmamız bu konuda oldukça titiz çalışmaktadır. Kullanılan her üründe %100 pamuk oranını yakalamış durumdayız. Ayrıca ürünlerimizde kullanılan boyalarda organiktir. Tıpkı eski dönemlerde olduğu gibi kök meyve ve sebzelerden elde edilen renkler ile kumaşlarımız boyanmaktadır. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Kanserojen Maddeler Bulunur Mu ?

Bebek takım setlerinde kullandığımız her ürün ve materyal Uluslararası Güvenlik Standartlarına göre tam not almış ürünlerdir. Kıyafetlere yer alan düğme veya çıtçıtlarda nikel içeriği mevcut değildir. Ayrıca ürün paketlemesinde de kullanılan ürünler ayrıca denetlenmektedir. Herhangi bir kanserojen içerikli maddeye yer yoktur. Yukarıda belirttiğimiz gibi organik olduğu için kimyasal madde kullanılmamıştır.

 

Klasik Takımlardan Ziyade Unisex Takımlar Var Mıdır ?

Bazı anne ve babalar bebeklerinin cinsiyetini ilk belli olduğu anda öğrenmek yerine doğumda öğrenmeyi tercih etmektedirler. Hal böyle olunca alışveriş konusunda çeşitli kısıtlarla karşılaşmaktadırlar. Çünkü yaygın bir alışveriş alışkanlığı olan kız çocukları için pembe renk, erkek çocukları için mavi renginden öteye gidemiyorlar. Biz ise işte tam bu noktada müşterilerimize ekstra bir alternatif sunduk. Onları düşünerek yeni bir ürün kategorisi ürettik. Biliyorsunuz ki yetişkin kadın erkek giyim sektöründe unisex grubu oldukça yaygındır. Bizde buradan yola çıkarak bebekler için neden bunu yapmıyoruz ki dedik ve ürünlerimizi üretmeye başladık. Yani artık piyasadan ötürü pembe ve mavilere maruz kalmaktan kurtarıp siz müşterilerimize yeni yeni çeşitler hazırladık. Belirli renklere bağlı kalmaktan müşterimizi kurtarıp çocuklarında diledikleri renklerde giydirecekleri seçenekler sunuyoruz.

 

Fiyatları Ne Kadar Oluyor ?

Fiyat olayı maliyet ve seçtiğiniz paket içeriğine göre değişmektedir. Piyasa fiyatların çok çeşitlilik arz ettiği görülmektedir. Bunları değerlendirirken ürünün kalitesini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü dışarda çok düşük fiyatlarla bulabileceğiz ürünler mevcuttur. Ama bu ürünler merdiven altı diye tabir edilen yerlerde üretilmektedir ki hiçbir aile çocuklarına bu ürünleri almayı istemez diye düşünüyoruz. Satış sitemizi incelediğinizde fiyatları görebilirsiniz. Piyasa ile karşılaştırıldığında ve ürünlerimiz ile ilgili kalite testlerini gözden geçirdiğinizde gayet memnun kalacağınızı temin ediyoruz. Üstelik her türlü şikayetiniz veya memnun kalmadığınız takdirde sorgusuz sualsiz iade alıp paranızı iade ediyoruz. Müşteri temsilcilerimiz beyanlarınızı dikkatle dinleyecek ve memnuniyetiniz için ellerinden gelenleri yapacaklardır. Ayrıca iade aldığımız ürünleri tek tek inceleyip sorunu çözene kadar ürün üretimi durdurulup çözüm sonrası yeni segmentteki ürünü piyasaya sürüyoruz.

 

Göbek Bağına Göre Kıyafetler Bulunur Mu ?

Yeni doğan bebek kategorisine göre kıyafetler üretirken özellikle konforu dikkate alıyoruz. Nadiren bebeklerde giydikleri kıyafetler göbel bağında tahrişe neden olmaktadır. Bu grup nadir de olsa çalışanlarımız onları da düşünüp modeller geliştirdi. Bel bölgesine yerleştirdiğimiz elastik bant sayesinde göbek bağını sıkıştırmayacaktır. Bu da göbek bağının düşmesini kolaylaştıracak ve iyileşme süreci hızlanacaktır. Göbek bağının iyileşmesi süreci bebeklerde olduğu kadar ailelerde de stres yarattığından dolayı bu ürün tam size göre üretilmiş.

 

Mevsime Göre Ürün Çeşitleri

Hastane çıkışı olarak adlandırdığımız bebek takım setleri her mevsime göre uyarlanmış modellerimiz ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Her modelin hem kışlık hem de yazlık modelleri mevcuttur. Size sadece seçmek kalıyor.

 

Ürünler Uzun Süre Kullanıma Uygun Mudur ?

Bilindiği üzere ülkemizde çocuklara elbise alışverişi yapılırken seneye giyer düşüncesiyle alınır. Bebek sahibi olacak kişilerde bu ürünleri iyi muhafaza ederek ikinci veya diğer doğacak bebekleri için saklarlar. Bu en doğal hakkınızdır. Ama bu arada dikkat edilmesi gereken şey yine ürünün kaliteli olmasıdır. Kaliteli ürünleri uzun süreli kullanmanız mümkündür. Kaliteli ürüne sahip olmak için elbette belirli bir bedel ödeyeceksiniz ama en iyisine sahip olmak da sizin elinizde. Burada da en doğru adres firmamız olmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesini kullanıcı yorumlarına baktığınızda anlayacaksınız.

 

Fotoğraf Çekiminde Kullanılacak Çekime Uygun Tasarım Bebek Kıyafetleri Var Mıdır?

Son zamanlarda artan sosyal medya kullanımının artmasından dolayı anı fotoğraflama olayına talep hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Bu yüzden belirli anlarda belirli konseptlerde profesyonel çekimler yapılmaktadır. Gerek düğün gerek nikah günü çektirmeye alışık olduğumuz fotoğrafları artık hamilelikte, doğum sonrasında veya doğum anında annelerin tercih ettiğini görmekteyiz. Tabi bu fotoğraflarda çeşitli konular etrafında hikayeleştirilerek yapılır. Bu hikayelere uygun kostümler aranır. Bebekler içinde geçerlidir bu durum. Bu ihtiyaca yönelik olarak da hastane çıkışlarını dilediğiniz şekilde tasarlama imkanımız da bulunmaktadır. Kız bebekleri için farklı erkek bebekleri için farklı tasarımlara ulaşabilmeniz mümkün. Hazır modellerimiz yanında beyan edeceğiniz modellere göre de tasarım ekiplerimiz dilediğiniz modeli yapacaklardır.

 

Set İçerisinde Bebek Ayakkabısı Bulunur Mu ?

Bu bebek takımları içerisinde ayakkabıdan ziyade daha çok patikler bulunur. Ayakkabı kullanımı yeni doğan bebekler için kullanışlı olmamaktadır. O yüzden set içerisine dahil etmeyi tercih etmiyoruz. Ama tabi ki dileyen müşterilerimiz için ayrıca temin edebiliyoruz. Ürün çeşitliliği açısından geniş bir platforma sahip olduğumuz için her zevke hitap edecek çeşitlerimiz sayesinde tarzınızı bebeğiniz üzerinde görmeniz mümkündür.

 

Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Çok tercih edilmese bile bebek ayakkabıları alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de izah etmek isteriz. Hem seçmiş olduğunuz patikler hem de ayakkabılar bebeğinizin ayağını kesinlikle sıkmamalıdır. Böyle olduğumda istenmeyen sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz ki bunu kimse istemez o yüzden öncesinde dikkat ederseniz iyi olacaktır. Bazı ayakkabılarda kullanılan materyalden ötürü hava geçirme özelliği çok azdır. Bu da bebeğinizin narin ayaklarını terletir ve rahatsız eder. Yumuşak dokulu ayakkabılar alırsanız bebeğinizin konforunuzu en üst seviyeye çıkarmış olursunuz.

Buraya kadar yaptığımız tüm açıklamalardan sonra kafanızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlamış olduğumuzu düşünüyoruz. Yine de kafanızı kurcalayan sorularda bizi ziyaret ederek cevaplar bulabilirsiniz. Birkaç cümle ile buraya kadarki tüm konuları özet geçelim isteriz.

Bebek alışverişi yaparken ilk önceliğiniz sağlıklı olup olmamasıdır. Kullanılan her maddenin içeriğini araştırmanız gerekir ya da güvendiğiniz firmalardan başka hiçbir yerden alışveriş yapmamalısınız. Çünkü dünyaya geldiği andan itibaren adaptasyon sorunu ile uğraşan yavrularımıza bu süreçte eşlik edecek malzemelerin yardımcı niteliğinde olması gerekir. Bizi tercih etmeniz durumunda rahat bir nefes alabilirsiniz. Ürünlerimizi en başından en sonuna kadar çeşitli prosedürlere uygun olarak üretimini üstlenmekteyiz. Sektörde lider konumunda olmamanız sizlerin güvenini kazanmak ile olmuştur.

Bebek setleri içerisinde sizin seçeceğiniz türe göre değişiklik gösterir. 3 adet olanları, 5 adet olanları ile 10 adetler kadar paketler mevcuttur. Ayrıca ilave parçalar ekletebilirsiniz. Tamamen size kalmıştır. Bünyemizde her türlü bebek ihtiyaçları yer almaktadır. Zıbın, bere, battaniye gibi araçlar yer alır. Hepsini seçerken pamuk oranlarını dikkate almanız gerekiyor. Ürünlerde kullanılan boyaların içeriği bile ciddi alerjenik sonuçlar doğurabilir. Yukarıda beyan ettiğimiz gibi biz bebeklerinizin sağlığını en az sizin kadar önemsiyor ve çalışmalarımızı bu misyon ile yaptığımız için organik ürünler kullanıyoruz. Kimyasal madde barındıran boyalar değil gıdalardan elde edilen boyaları tercih ediyoruz. Naylon, polyester gibi ürünleri kullanmadığımızı zaten söylemeye gerek yok bu kadar açıklamadan sonra. Özellikle örme ürünler kazakların iplerini büyük özenle seçip uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Örme ürünler yıkama sonrasında yıpranabilir. Tabi bu sav kalitesiz olanlar için geçerlidir. Bizim örgülerimiz defalarca yıkansa dahi ilk kullanımın konforunu bebeklerinize yaşatacaktır. Bahsettiğimiz kıyafeti kışlık takım setlerinde bulabilmeniz mümkün. Kışlık demişken alım yaparken mevsimi dikkate almanız yararınıza olacaktır. Bebeğin dünyaya gelişini iyi hesap etmeli ona göre almaya başlamalısınız. Her türlü kategoriye barındıran bünyemiz sayesinde burada da yalnız değilsiniz.

Kutlamalar, yeni doğan partileri için takım setlerini de sizlerle buluşturuyoruz elbette. Fakat bu gruptaki giysileri tek seferlik kullansa bile bebekleriniz, yine de kalitesine bir hayli önem vermelisiniz. Tek kullanımda bile yaşayacağınız sağlık ile ilgili sorunlar bebeğiniz açısından uzun vadede devam edebilir. Bu sıraladığımız sebeplerden ötürü sizden gelen talepler doğrultusunda önceliğimiz kalite ve sağlık.

Yükleniyor...