Sıkça Sorulan Sorular

İade yada değişim yapmak istiyorsanız, satın aldığınız ürünleri 7 iş günü içerisinde orijinal ambalajına ve etiketlerine zarar vermeden tarafımıza kargolayabilirsiniz.

Lütfen ürünleri teslim aldığınız şekilde bize ulaştırmaya özen gösteriniz.

  • Ürünü 7 gün içerisinde bize ulaştırın.
  • Ürünleri denerken kirletmemeye ve deforme etmemeye dikkat edin.
  • Ürünlerin etiketlerine ve orijinal ambalajlarına zarar vermeyin.
  • Tekstil ürünlerini denerken kozmetik malzemelerle temas ettirmeyin.
  • Tekstil ürünlerinde yıkama ve ütüleme yapmayın.
Ürün iadesi işleminiz onaylandıktan sonra paranız 5 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılmış olur. Yasal ücret iade zamanı en fazla 15 gündür.
Siparişlerinizi teslim aldıktan sonra, eğer ürün hasarlıysa [email protected] adresinden veya 0850 850 12 04 numaralı telefonumuzdan bize ulaşıp şikayetinizi bildirebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sorununuzu çözeceğimize emin olabilirsiniz.
Bexkids.com'dan satın aldığınız ürünler genellikle siparişi takip eden 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Ürün kargoya verildikten süreç, bulunduğunuz şehre göre 1-2 iş günü kadar sürebilmektedir.
bexkids.com adresine giriş yaptıktan sonra size verilen sipariş numaranızı sağ üstte bulunan sipariş takip bölümüne yazarak siparişlerinizi takip edebilirsiniz.
Evet kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda kapıda ödeme hizmet bedeli olan 6 TL'yi kapıda kargo görevlisine ürün bedeline ek olarak ödemeniz gerekmektedir. Bu bexkids.com'un sizden aldığı bir ücret değildir, kargo şirketinin hizmet bedelidir. 
bexkids.com'dan alışveriş yaparken üye olmanıza gerek yoktur. Ancak bexkids.com üyesi olarak özel kampanya ve indirimlerden yararlanarak, daha güvenli ve ekonomik şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...